Dni Otwarte 2024

Witajcie!

W tym roku akademickim mieliśmy_ałyśmy przyjemność po raz kolejny uczestniczyć w Dniach Otwartych Uniwersytetu Gdańskiego, które odbywały się w dniach 12-13 marca 2024 roku.

Na stoisku naszego Koła mogliście_łyście przede wszystkim porozmawiać z wieloma wspaniałymi osobami członkowskimi Arsa na tematy związane ze studiowaniem na naszej uczelni. Poza tym, przygotowaliśmy_łyśmy dla Was kilka atrakcji, które szczególnie przypadły Wam do gustu, dlatego poniżej znajdziecie linki do materiałów, które dało się opublikować.

Klikajcie i mamy nadzieję, że zobaczymy się na UG, a może i w naszym Kole już niedługo!

Quiz z broszurek

Dopasowywanie elementów