NaukoweLove 2024

Hej!

Dobre wieści! W tym roku również będziemy brać udział w walentynkowym wydarzeniu, które organizowane jest przez gdyńskie Centrum Nauki Experyment!

Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w piątek 16.02.2024 od 19 do 23 w CNE w Gdyni. Temat przewodni tego wieczoru to „Przez żołądek do serca”, dlatego na naszym stoisku będziecie mogli dowiedzieć się więcej o afrodyzjakach oraz wpływie jedzenia na funkcjonowanie seksualne.

Liczymy na Waszą obecność!

Szczegóły oraz bilety na wydarzenie znajdziecie pod tym linkiem.

Poniżej znajdziecie również materiały, których będziemy używać w czasie działania naszego stoiska. Zapraszamy do zapoznania się z nimi i korzystania, jak najczęściej! Do zobaczenia!

Broszurka edukacyjna

Ulotka „Stwórz swój przepis na miłość”