„Dziękuję Ci, Ciało” – mapa zasięgu kampanii

W tym wpisie publikujemy mapę, która obrazuje rozmieszczenie naszych plakatów i animacji stworzonych w ramach kampanii społecznej „Dziękuję Ci, Ciało”! Poniżej zamieszczamy również link do zbioru naszych projektów, które obecne są w przestrzeniach publicznych miasta Gdańsk.

Interaktywną mapę znajdziecie tutaj:

Jak widać, nasze plakaty i animacje można znaleźć w wielu miejscach w Gdańsku. Są to między innymi: uczelnie wyższe, szkoły i przedszkola, przychodnie, kluby fitness, restauracje, kawiarnie, bary, przystanki autobusowe, tablice ogłoszeniowe… i nie tylko!

Tutaj znajdziecie projekty, które będą obecne na ulicach miasta przez cały miesiąc: grafiki i animacje.

Zachęcamy do samodzielnego poszukiwania naszych plakatów i animacji w Gdańsku przez cały maj 2024!